imanufaktura.pl

imanufaktura.pl

Morbi aliquam fringilla nisl. Pellentesque eleifend condimentum tellus, vel vulputate tortor malesuada sit amet. Aliquam vel vestibulum metus. Aenean ut mi auctor, bibendum urna vitae, semper leo. In dolor sem, adipiscing id rhoncus ut, tempus id purus.

środa, 27 maj 2015 07:18

Fotobudka na studnówkę

Za 100 dni matura? Niech ten wieczór będzie spektakularny! Fotobudka 123pstryk zapewni Wam zabawę na najwyższym poziomie i sprawi, że studniówka będzie niezapomniana. Skontaktujcie się z nami, wynajmijcie fotobudkę, a szampańskiej zabawie nie będzie końca!

środa, 27 maj 2015 07:18

FOTOBUDKA NA URODZINY

Organizacja imprezy urodzinowej bywa nie lada wyzwaniem. Nie masz pomysłu jak ją rozkręcić? Brakuje Ci wystrzałowej atrakcji? Jeśli chcesz, aby Twoi Goście wspominali Twoje urodziny jeszcze długi czas wynajmij fotobudkę!

wtorek, 26 maj 2015 08:02

Jak działa Fotobudka?

Zdarza się, że klienci mają wątpliwości, czy poradzą sobie z obsługą fotobudki. Niepotrzebnie! Obsługa fotobudki jest prosta i intuicyjna, poradzi sobie z nią każdy, kto chce zrobić sobie zdjęcie.

wtorek, 26 maj 2015 08:01

CO TO JEST FOTOBUDKA?

Fotobudka to aparat samoobsługowy wykonujący serię zdjęć, które są od razu drukowane. Obsługa Fotobudki jest bardzo prosta: wybierz gadżety, przyjmij pozę i wciśnij przycisk START na ekranie dotykowym.

środa, 20 maj 2015 13:33

FOTOBUDKA NA WESELE

Przyszli Małżonkowie coraz częściej planują niespodzianki dla swoich Gości Weselnych. Występ magika, taniec ognia, a może przyspieszony kurs salsy? To już było! Zamówcie fotobudkę! To jedna z najbardziej pożądanych atrakcji weselnych ostatnich lat. Chcecie mieć oryginalne i niekonwencjonalne zdjęcia ze swojego wesela?

Kontakt

e-mail: info@123pstryk.pl
tel.: +48 690 338 628 - jeśli nie odbierzemy, na pewno oddzwonimy :)

Częste pytania

Jak działa fotobudka?


Obsługa fotobudki jest prosta i intuicyjna. Wystarczy zastosować się do krótkich instrukcji wyświetlanych na ekranie dotykowym. Ponadto podczas całej imprezy pomagać Twoim gościom w obsłudze fotobudki będzie nasz animator.

Czy można robić czarno-białe zdjęcia?


Oczywiście. Standardowo zaprogramowana fotobudka ma opcję wyboru między kolorowymi i czarno-białymi zdjęciami.

Zapewniacie jakieś gadżety?


Oczywiście! Dostarczymy cały kufer z nakryciami głowy, perukami, okularami, szalami boa, wąsami i innymi akcesoriami. Robisz event w stylu dzikiego zachodu, lat 30. a może PRL? Przygotujemy rekwizyty w klimacie Twojej imprezy.

Jakiego formatu są wydruki?


Standardowo fotobudka ma zaprogramowane trzy formaty - za pomocą panelu dotykowego możesz wybrać: 2 paski 5x15 cm (4 zdjęcia + logo lub napis u dołu), format pocztówkowy (mieści 3 zdjęcia + grafika) oraz standardowy format zdjęcia 10x15cm

Czy zdjęcia drukowane są od razu?


Tak! I to w zaledwie kilkanaście sekund. Dzięki temu Twoi goście dostają od razu do ręki wspaniałą pamiątkę z Twojej imprezy, która będzie im o Tobie stale przypominać.

Czy Goście mogą dodawać swoje zdjęcia na Facebook w trakcie trwania imprezy?


Tak, jeśli na sali jest dostęp do Internetu lub ma tam zasięg internet mobilny, Goście za pośrednictwem fotobudki mogą wysyłać w trakcie trwania zabawy zdjęcia na swoje konta facebook.

Chciałbym, żeby na drukowanych zdjęciach był napis/logo firmy


Na drukowanych zdjęciach możemy umieścić dowolną grafikę i tekst, który Państwo wybiorą. Wystarczy pomysł. Jeśli go nie macie – my zajmiemy się tą kwestią i podeślemy propozycję wydruku na emaila.

Chciałbym, żeby layout, ekran dotykowy fotobudki był spersonalizowany


Ekran naszej fotobudki jest zawsze spersonalizowany, nasz grafik zaproponuje Wam wygląd ekranów - możemy na nich umieścić dowolną grafikę oraz np.: datę, miejsce, imiona Państwa Młodych lub nazwę imprezy.


Czy zdjęcia są robione na tle?


Oczywiście, jeśli na sali jest wystarczająco dużo miejsca możemy zapewnić do fotobudki dowolne tło. Od ręki mamy dostępnych kilka wzorów/kolorów, jednak z odpowiednim wyprzedzeniem jesteśmy w stanie przygotować dowolne tło.

Ile miejsca zajmuje fotobudka?


Sama fotobudka zajmuje powierzchnię ok. 1,5 na 1 metr, natomiast ze względu na wygodę Gości rekomendujemy o udostępnienie powierzchni o wymiarach 3×2 metry. Jeśli sala jest ciemna, aby poprawić jakość zdjęć może być również konieczność rozstawienia dodatkowego oświetlenia fotograficznego.

Dostanę fakturę?


Oczywiście, jesteśmy legalnie działającą firmą !

Czy płacę za czas przed i po imprezie, kiedy fotobudka stoi bezczynnie lub jest składana?


Płacisz tylko za czas, w którym budka jest dostępna dla Twoich gości. Pojawimy się we wskazanym miejscu odpowiednio wcześniej aby być w pełni gotowości przed czasem, ale w umowie jasno określamy przez ile godzin fotobudka ma być do Twojej dyspozycji.

Co jeśli fotobudka ulegnie awarii?


Obsługa fotobudki zajmie się wszelkimi problemami. Zawsze mamy ze sobą moduły zastępcze dzięki czemu szybko przywrócimy sprawność fotobudce, oczywiście nie płacisz za czas w którym nie możecie korzystać z fotobudki.

Formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy

Wpisz imię
Wpisz telefon
Nieprawidłowy adres e-mail
Invalid Input
Invalid Input
Nieprawidłowe dane
Wpisz wiadomość
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Please publish modules in offcanvas position.